Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Konstancin-Jeziorna - Oferty sprzedaży domów

170 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

170 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 499 000 zł156,60 m² 9 572,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Konstancin | segment | garaż | sauna | ogródek Na sprzedaż 4-pokojowy segment środkowy z 2003 r., położony na działce 244 m w spokojnej części Konstancina-Jeziornej. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 570 000 zł400 m² 11 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

0% - bez prowizji przy zakupie Niezwykle funkcjonalna, 10-cio pokojowa rezydencja o pow. 400 m2, znajduje się w Konstancinie-Jeziorna, w dzielnicy Skolimów, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł300 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej powierzchnia ok.300 m2, na działce 370 m2, na zamkniętym osiedlu w Konstancinie-Jeziornie. Bardzo dobra lokalizacja blisko Parku Zdrojowego [ok.1 km].

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł200 m² 13 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Urokliwy dom jednorodzinny wybudowany na bardzo ładnej działce o powierzchni 1454 m2 w letniskowej części Konstancina - Jeziorny przy ulicy Wierzbnowskiej. Okolica bardzo spokojna, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

5 400 000 zł305 m² 17 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Dom parterowy | Konstancin-Jeziorna | działka 2011 m | garaż 3-stanowiskowy Na sprzedaż funkcjonalny, dobrze zaprojektowany dom parterowy położony na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 099 000 zł244 m² 16 799,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 244,52 m | 4 sypialnie | basen całoroczny | fotowoltaika 10 kw | w granicach Konstancina Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z prywatnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dworek, ul. Grodzka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 650 000 zł170 m² 15 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł117 m² 27 350,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 130 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny 117 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 2130 m , w prestiżowej i zielonej części Konstancin-Jeziorna - Królewska Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 €216 m² 5 555,56 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

English below. Na sprzedaż przestronny, wyjątkowy dom w stylu rezydencyjnym o powierzchni użytkowej 335 m2, położony na działce o powierzchni 1340 m2 w prestiżowej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Elsam,Konstancin-Jeziorna

1 600 000 zł185,70 m² 8 616,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Bliźniak z pięknym ogrodem w Konstancinie na granicy Strefy A oraz Strefy B blisko wejścia do Chojnowskiego Parku Krajobrazowego a jednocześnie w spacerowej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł450 m² 9 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Avenue Estate prezentuje dom wolnostojący o powierzchni 450 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce (1660 m ), pełnej pięknych drzew i krzewów, w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł330 m² 17 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje wyjątkowy dom z komfortowym domkiem gościnnym, na ładnej, narożnej działce w uzdrowiskowym mieście Konstancin-Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł260 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

osiedle strzeżone | wolnostojący | 260 m | 5 sypialni | duży ogród | po remoncie | garaż 2-stanowiskowy. Wyjątkowy, wolnostojący dom położony na zielonych obrzeżach Konstancina-Jeziorny,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 875 m²

Bielawa koło Konstancin Jeziorna, murowany dom wolnostojący 100 m2 gotowy do zasiedlenia. Posadowiony jest na działce o pow. 3 883 m2. Na działce jest prąd, woda. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Konstancin,Konstancin-Jeziorna

2 750 000 zł190 m² 14 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny, wyposażony, umeblowany, gotowy do wprowadzenia dom z garażem na osiedlu przy Szkole Amerykańskiej (american School of Warsaw) - 6 pokoi, 3 łazienki, 1 toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł250 m² 14 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 281 m²

Do sprzedania rezydencja w stylu dworku na przepięknej 33 arowej zacisznej działce ze starodrzewiem i ogrodem stwarzającym wyjątkowe warunki do prywatności. Samego miejsca, konstancin-Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

6 500 000 zł1 100 m² 5 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Zabytkowa willa z 1922 r. projektu Marcina Wienfelda współautora najwyższego przedwojennego Warszawskiego wieżowca Prudential. Powierzchnia całkowita budynku to ok. 1100 m2, powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 000 zł300 m² 12 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 281 m²

Klasycystyczna niewielka willa z 1905 r. o powierzchni zabudowy 215 m2, użytkowej około 260 m2 na działce 3281m2. Budynek ma 2 kondygnacje naziemne i jest częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł235 m² 9 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Dom o powierzchni 235 m2 w zabudowie bliźniaczej z ogrodem 725 m2. Parter: salon, kuchnia, jadalnia, gabinet, hall, toaleta, piętro: sypialnia główna z garderobą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

4 099 000 zł244,52 m² 16 763,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z prywatnym, całorocznym basenem, położony na obrzeżach Konstancina, w prestiżowej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

4 900 000 zł191 m² 25 654,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 273 m²

Sprzedajemy: dom przedwojenny, parterowy, na działce 3273 m2 w Konstancinie-Jeziornie, strefa A. Dom do remontu. Działka narożna, ze starodrzewiem. Pod lupą Dom wolnostojący położony na foremnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł550 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o charakterze rezydencjonalnym o powierzchni 550 m , położony na działce o powierzchni 750 m w Klarysewie, w pobliżu Konstancina-Jeziorny.

Szczegóły ogłoszenia

1 845 000 zł147 m² 12 551 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 603 m²

Sprzedaż | dom 147m2 powierzchnia całkowita | działka 1603m2 | Konstancin - Jeziorna strefa A | 1 845 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 147 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł300,90 m² 14 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Konstancin - Jeziorna | połówka domu dwulokalowego 300,9 m2 | działka 750m2 | 4 499 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest połówka domu jednorodzinnego dwulokalowego o powierzchni użytkowej 300,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł182,98 m² 13 389,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Konstancin-Jeziorna Chylice | 2 450 000 zł | 182,98 m2 bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 182,98.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł207 m² 12 077,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Narożny segment na lubianym os. Ogrody bielawy w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej i os.KONSTANCJA. Doskonała oferta dla rodziny z dziećmi. Na tym monitorowanym osiedlu zorganizowano.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Willa, ul. Prawdziwka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 500 000 zł420,12 m² 17 852,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Naturia residence Luksusowy modernistyczny dom przy Lesie Kabackim Konstancin-Jeziorna, ul. Prawdziwka | 420,12 m | Działka 1960 m | Basen | Bez pcc i prowizji nowa cena! Promocja! poprzednia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 200 000 zł100 m² 42 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż wybudowany na dużej i pięknej działce w Konstancinie-Jeziorna. Dom wybudowany w 1935 przez znanego Polskiego architekta. Budynek inspirowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

8 950 000 zł730 m² 12 260,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja z basenem o powierzchni 740 m , położona na przestronnej działce 2800 m w zielonej i cichej części Konstancina. Standard: ta.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 200 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 050 m²

Duża zabytkowa nieruchomość - idealna na cele branży medycznej. Nieruchomość położona jest w pięknym miejscu w Konstancinie-Jeziornej w części uzdrowiskowej miasta, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł202,40 m² 8 893,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

1 800 000 zł I Sprzedaż | Dom 202,40 m2 | Działka 1000 m2 I Jastrzębie gm. Piaseczno na granicy Konstancina - Jeziorny Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł119,64 m² 9 185,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:639 m²

Wyjątkowa, kameralna i prestiżowa inwestycja położona w bezpośrednim sąsiedztwie Konstancina-Jeziorny w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł308 m² 17 532,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Prezentujemy Państwu parterowy, wolnostojący dom na zamkniętym osiedlu - 10 minut od Szkoły Amerykańskiej. Nowoczesna bryła, prywatność, zieleń i dostęp do rzeki. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

5 390 000 zł481 m² 11 434,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Wolnostojący, przestronny dom w pięknej okolicy. Wyjątkowy, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji jaką jest Konstancin-Jeziorna. Ta elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł439 m² 22 779,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Zlokalizowana w jednej z najbardziej poszukiwanych części Konstancina-Jeziorny, ta nowoczesna rezydencja w stylu minimalistycznego Bauhausu to idealna propozycja dla osób ceniących spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 500 000 zł314,50 m² 17 488,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom wolnostojący, położony w środkowej części kameralnego osiedla składającego się z zaledwie 11 budynków, przy ulicy Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł663 m² 7 390,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 314 m²

Unikalna nieruchomość z długą i ciekawą historią. Historyczny budynek z 1780 r. - pierwotnie młyn, następnie pełnił funkcje gościńca i karczmy, młyna i domu. Obecnie po.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Elsam,Konstancin-Jeziorna

3 100 000 zł266 m² 11 654,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Konstancin-Jeziorna, strefa -a | Ponadczasowy dom o niebanalnej architekturze. Powierzchnia 266 mkw. Działka 986 mkw. Osiedle elsam - skąpane w zieleni, położne w otulinie Chojnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł165 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż: piękna, zabudowana budynkiem mieszkalnym działka z otoczonym przez starodrzew zarybionym jeziorkiem/stawem. Na tak zalesiony i żyzny ogród musisz poświecić min. 30 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

2 730 000 zł240 m² 11 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:485 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wykończony i świetnie utrzymany dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej działce 485m2. Podstawowe dane: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł255,55 m² 9 587,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:356 m²

Bezpośrednio od dewelopera | bez podatku pcc 2% | bez prowizji przedstawiamy państwu nietuzinkową inwestycję botanica konstancja - 3 etap składającą się Z domów W zabudowie bliźniaczej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij