cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Konstancin-Jeziorna Konstancin
26 ogłoszeń
Od najnowszych
26 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²
Dom z garażem
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
2 750 000 zł190 m² 14 473,68 zł/m²
5 900 000 zł330 m² 17 878,79 zł/m²
Lokal handlowy klimatyzowany
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
8 799 900 zł2 862 m² 3 074,74 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Lista ogłoszeń
2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²
5 000 000 zł4 300 m² 1 162,79 zł/m²
11 500 zł285 m² 40,35 zł/m²
Dworek Konstancin-Jeziorna
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
16 500 000 zł781 m² 21 126,76 zł/m²
Dworek Konstancin-Jeziorna
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
19 900 000 zł970 m² 20 515,46 zł/m²
6 400 000 zł4 325 m² 1 479,77 zł/m²
1 750 000 zł6 770 m² 258,49 zł/m²
4 200 000 zł110 m² 38 181,82 zł/m²
Dom z garażem
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
20 000 zł550 m² 36,36 zł/m²
18 000 000 zł1 230 m² 14 634,15 zł/m²
15 000 000 zł350 m² 42 857,14 zł/m²
1 799 000 zł1 987 m² 905,39 zł/m²
7 800 000 zł418 m² 18 660,29 zł/m²
61,35 zł/m²163 m² 10 000 zł
16 000 zł400 m² 40 zł/m²
6 500 000 zł1 200 m² 5 416,67 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Dom z tarasem, ul. Deotymy
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
4 489 000 zł500 m² 8 978 zł/m²
8 000 000 zł6 050 m² 1 322,31 zł/m²
15 000 000 zł9 500 m² 1 578,95 zł/m²
Mieszkanie umeblowane
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
2 500 zł37,73 m² 66,26 zł/m²
1 499 000 zł2 580 m² 581,01 zł/m²
Dworek Konstancin-Jeziorna
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
11 000 zł220 m² 50 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Konstancin-Jeziorna
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
5 950 000 zł3 315 m² 1 794,87 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
5 950 000 zł263 m² 22 606,40 zł/m²
Archiwalne
Lokal gastronomiczny klimatyzowany
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
8 799 900 zł2 862 m² 3 074,74 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
13 500 000 zł320 m² 42 187,50 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Konstancin-Jeziorna
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
11 500 zł380 m² 30,26 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Sobieskiego
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
1 800 000 zł100 m² 18 000 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Konstancin-Jeziorna
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
5 950 000 zł330 m² 18 030,30 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Konstancin-Jeziorna
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
3 900 000 zł290 m² 13 448,30 zł/m²
Archiwalne
Lokal gastronomiczny klimatyzowany
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
10 000 000 zł2 862 m² 3 494,06 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana Konstancin-Jeziorna
Konstancin,Konstancin-Jeziorna
1 170 000 zł2 066 m² 566,31 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Konstancin-Jeziorna, Konstancin
Włącz powiadomienia
- ...
- 1
- 2