Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Piłsudskiego, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

  • 61,35 zł/m²
  • 163 m²
  • 10 000 zł

Zdjęcie

Piotr Słowiński

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Piłsudskiego, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

zaktualizowane:
8 maja 2026

61,35 zł/m²

163 m²

10 000 zł

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Zaktualizowane: 8 maja 2026

61,35 zł/m² 163 m² 10 000 zł

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
6

Pomieszczenia:

6

Parking:

miejsca postojowe naziemne

Rodzaj wejścia:

-

Rodzaj budynku:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 10 000 zł (61,35 zł/m²)
  • Dostępny: sierpień 2026
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd, woda, odprowadzanie ścieków; ogrzewanie: miejskie
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (5 miejsc parkingowych)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Topowi Agenci, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: TOP204584

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowo-biurowy o wysokim standardzie wykończenia, na parterze, z wejściem i witrynami bezpośrednio od ulicy, wyposażony w klimatyzację, o powierzchni 163 m2 w centrum Konstancina-Jeziorny w zadbanym, stylowym budynku z wynajmowanymi lokalami przy ulicy Piłsudskiego 11.

Lokal - obecnie wynajmowany przez bank - składa się z pomieszczenia głównego (obsługa klienta) oraz dodatkowych pomieszczeń, części socjalnej oraz łazienek. (...)

Agent

Piotr Słowiński

692 444...

692 444 332

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Piotr Słowiński

692 444...

692 444 332

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości