Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na sprzedaż Konstancin-Jeziorna - Oferty sprzedaży domów

176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

176 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 499 000 zł156,60 m² 9 572,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Konstancin | segment | garaż | sauna | ogródek Na sprzedaż 4-pokojowy segment środkowy z 2003 r., położony na działce 244 m w spokojnej części Konstancina-Jeziornej. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 570 000 zł400 m² 11 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

0% - bez prowizji przy zakupie Niezwykle funkcjonalna, 10-cio pokojowa rezydencja o pow. 400 m2, znajduje się w Konstancinie-Jeziorna, w dzielnicy Skolimów, na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Chylice,Konstancin-Jeziorna

5 000 000 zł216 m² 23 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

English below. Na sprzedaż przestronny, wyjątkowy dom w stylu rezydencyjnym o powierzchni użytkowej 335 m2, położony na działce o powierzchni 1340 m2 w prestiżowej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł117 m² 27 350,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 130 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny 117 m , położony na przestronnej działce o powierzchni 2130 m , w prestiżowej i zielonej części Konstancin-Jeziorna - Królewska Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem

Elsam,Konstancin-Jeziorna

1 600 000 zł185,70 m² 8 616,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Bliźniak z pięknym ogrodem w Konstancinie na granicy Strefy A oraz Strefy B blisko wejścia do Chojnowskiego Parku Krajobrazowego a jednocześnie w spacerowej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł450 m² 9 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Avenue Estate prezentuje dom wolnostojący o powierzchni 450 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce (1660 m ), pełnej pięknych drzew i krzewów, w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł330 m² 17 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje wyjątkowy dom z komfortowym domkiem gościnnym, na ładnej, narożnej działce w uzdrowiskowym mieście Konstancin-Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Konstancin,Konstancin-Jeziorna

2 750 000 zł190 m² 14 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny, wyposażony, umeblowany, gotowy do wprowadzenia dom z garażem na osiedlu przy Szkole Amerykańskiej (american School of Warsaw) - 6 pokoi, 3 łazienki, 1 toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stare Wierzbno,Konstancin-Jeziorna

2 950 000 zł395,29 m² 7 462,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

| duża, przestronna i komfortowa rezydencja znajdująca się na Starym Wierzbnie, zielonej części Konstancina-Jeziorna. Dom dwukondygnacyjny, wolnostojący na dużej, ładnej działce (1868 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł260 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

osiedle strzeżone | wolnostojący | 260 m | 5 sypialni | duży ogród | po remoncie | garaż 2-stanowiskowy. Wyjątkowy, wolnostojący dom położony na zielonych obrzeżach Konstancina-Jeziorny,.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł200 m² 13 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Urokliwy dom jednorodzinny wybudowany na bardzo ładnej działce o powierzchni 1454 m2 w letniskowej części Konstancina - Jeziorny przy ulicy Wierzbnowskiej. Okolica bardzo spokojna, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł300 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej powierzchnia ok.300 m2, na działce 370 m2, na zamkniętym osiedlu w Konstancinie-Jeziornie. Bardzo dobra lokalizacja blisko Parku Zdrojowego [ok.1 km].

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł240 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje nowoczesny, energooszczędny, starannie zaprojektowany i wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

7 650 000 zł597 m² 12 814,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 463 m²

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkową nieruchomość - stylowy, z klimatem dom rezydencjalny usytuowany na rozległej, malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł245,56 m² 7 533,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością prezentuje przestronny, przytulny i funkcjonalnie rozplanowany, gotowy do zamieszkania dom w miejscowości Ciszyca w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł236,58 m² 16 696,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:701 m²

Na sprzedaż dom w Konstancinie-Jeziornie, w zabudowie bliźniaczej. Dom zaprojektowany dla osób, które chcą mieć wpływ na finalny standard wykończenia, bez kompromisów narzuconych przez.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł305 m² 17 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Dom parterowy | Konstancin-Jeziorna | działka 2011 m | garaż 3-stanowiskowy Na sprzedaż funkcjonalny, dobrze zaprojektowany dom parterowy położony na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 099 000 zł244 m² 16 799,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący 244,52 m | 4 sypialnie | basen całoroczny | fotowoltaika 10 kw | w granicach Konstancina Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z prywatnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-29

Dworek, ul. Grodzka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 650 000 zł170 m² 15 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł70 m² 15 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Wyjątkowa nieruchomość w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego - Konstancin-jeziornana sprzedaż oferujemy kameralną i niezwykle urokliwą nieruchomość, położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 099 000 zł119,64 m² 9 185,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:639 m²

Wyjątkowa, kameralna i prestiżowa inwestycja położona w bezpośrednim sąsiedztwie Konstancina-Jeziorny w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

3 499 000 zł263,41 m² 13 283,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

3 499 000 zł / sprzedaż / 263 m2 / dom wolnostojący / konstancin - jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 263,41 m2. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł62 m² 34 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojacy dom o pow 62m2 na sprzedaż w Konstancinie , 3p,1 łazienka położony na uroczej działce.Mozliwość rozbudowy. Idealna oferta dla osób poszukujących ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł111 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom, który łączy naturę, architekturę i wygodę życia Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł1 200 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 050 m²

Duża zabytkowa nieruchomość - idealna na cele branży medycznej. Nieruchomość położona jest w pięknym miejscu w Konstancinie-Jeziornej w części uzdrowiskowej miasta, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 199 000 zł234,10 m² 9 393,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom bliźniak | 235 m2 | działka 350 m2| 5 pokoi | Klarysew | Stan deweloperski Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nową, kameralną inwestycję w Konstancinie - Jeziorna - Klarysew.

Szczegóły ogłoszenia

8 950 000 zł740 m² 12 094,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 776 m²

Rezydencja W konstancinie Elegancka rezydencja w najbardziej prestiżowym przedmieściu Warszawy. Zaprojektowana dla rodziny. Wykonana z najlepszych materiałów. Blisko do szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł308 m² 17 532,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Prezentujemy Państwu parterowy, wolnostojący dom na zamkniętym osiedlu - 10 minut od Szkoły Amerykańskiej. Nowoczesna bryła, prywatność, zieleń i dostęp do rzeki. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Chylice,Konstancin-Jeziorna

2 490 000 zł173,20 m² 14 376,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pod Warszawą Konstancinie-Jeziornie, przy ul. Nadrzecznej. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł193,70 m² 17 036,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Jeśli szukasz domu, który robi wrażenie od samego wejścia, to jest ten adres. Minimalistyczna bryła, świetna architektura i lokalizacja, której nie trzeba reklamować. Budynek stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 500 000 zł314 m² 17 515,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesna nowa rezydencja Luksusowe osiedle zlokalizowane jest na ponad hektarowej działce, przy jednej z najpiękniejszych ulic dawnej Jeziorny, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej,.

Szczegóły ogłoszenia

4 489 000 zł500 m² 8 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Reprezentacyjny dom o charakterze rezydencjonalnym ( sześć sypialni + salon). Dom wykonany bardzo solidnie z najlepszych materiałów, cegła max, ocieplenie od środka K-3. Instalacje wodne.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł230 m² 9 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Bardzo ładny dom znajdujący się w miejscowości Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość o pow.230m2 składa z 4 pokoi,2 łazienek .Dodatkowo jest poddasze(ok.100m2)na chwilę obecną.

Szczegóły ogłoszenia

8 150 000 zł550 m² 14 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ekskluzywna rezydencja położona w pobliżu Lasu Kabackiego. Nowoczesne wnętrze, wysmakowane wykończenia z zastosowaniem wysoko gatunkowych materiałów, przestronne, doświetlone pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł182 m² 10 988,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Konstancin - Jeziorna | połówka domu dwulokalowego | przedsprzedaż | dom 182 m2 | działka 500 m2 | 1 999 900 zł promocyjna cena na pierwszą połówkę domu! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

5 500 000 zł314,50 m² 17 488,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:704 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom wolnostojący, położony w środkowej części kameralnego osiedla składającego się z zaledwie 11 budynków, przy ulicy Lipowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Warszawska

Jeziorna,Konstancin-Jeziorna

2 200 000 zł165 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż: piękna, zabudowana budynkiem mieszkalnym działka z otoczonym przez starodrzew zarybionym jeziorkiem/stawem. Na tak zalesiony i żyzny ogród musisz poświecić min. 30 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 333 000 zł194 m² 17 180,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom, który łączy architektoniczny minimalizm z tradycją konstancińskiej zabudowy willowej. Subtelna elewacja z cementu architektonicznego i pionowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 200 000 zł100 m² 42 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż wybudowany na dużej i pięknej działce w Konstancinie-Jeziorna. Dom wybudowany w 1935 przez znanego Polskiego architekta. Budynek inspirowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 495 000 zł185 m² 8 081,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom jednorodzinny 185m2 w stanie deweloperskim na działce 1100m2 w odległości 5km od centrum Konstancina Nieruchomość położona jest w kameralnym osiedlu nowych domów jednorodzinnych.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij