Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Konstancin-Jeziorna – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

209 ogłoszeń

15 000 000 zł1 297 m² 11 565,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 288 m²

Mamy przyjemność przedstawić rezydencję w Konstancinie-Jeziornie na sprzedaż nieruchomość Ta imponująca Rezydencja z prywatnym basenem usytuowana jest na malowniczej działce.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł418 m² 18 660,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkową willę zlokalizowaną w prestiżowej części Konstancina-Jeziorny u zbiegu ulic Sanatoryjnej i Potulickich, w strefie "a" uzdrowiska. To jeden.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł245,56 m² 7 533,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:645 m²

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością prezentuje przestronny, przytulny i funkcjonalnie rozplanowany, gotowy do zamieszkania dom w miejscowości Ciszyca w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł550 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:734 m²

Wolnostojący dom w Konstancinie / 550 mkw / 8 pokoi / garaż na 2 samochody Wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 408 mkw - idealny dla dużej rodziny, dwóch pokoleń lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 500 000 zł245 m² 26 530,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 943 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona w Konstancinie-Jeziornie, przy ulicy Józefa Piłsudskiego, w samym centrum Uzdrowiska! Powierzchnia gruntu 1943 m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 330 000 zł255,50 m² 9 119,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:292 m²

Bezpośrednio od dewelopera | bez podatku pcc 2% | bez prowizji przedstawiamy państwu nietuzinkową inwestycję botanica konstancja - 3 etap składającą się Z domów W zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł202,40 m² 8 893,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

1 800 000 zł I Sprzedaż | Dom 202,40 m2 | Działka 1000 m2 I Jastrzębie gm. Piaseczno na granicy Konstancina - Jeziorny Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

43 000 zł1 500 m² 28,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:9 470 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu luksusową rezydencję o powierzchni 1500m2 położoną w Konstancinie - Jeziornie w prestiżowej strefie A, na działce ze starodrzewem o pow. 9268.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 000 zł350 m² 22 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Ekskluzywna willa na sprzedaż Wysoki standard | Duża działka 1500 m2 | Stan deweloperski | Osiedle zamknięte | Możliwość wybudowania basenu | Przestrzeń | Wizualizacje Moovin Interiors ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł460 m² 16 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Elegancja, przestrzeń i prestiż w sercu Konstancina. Na sprzedaż wyjątkowa willa położona w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Konstancina-Jeziorny - w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 zł430 m² 39,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Oferujemy do wynajęcia komfortowy dom w Konstancinie. Willa znajduje się w urokliwej i bezpiecznej strefie A. W sąsiedztwie innych domów i pięknych rezydencji w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

8 950 000 zł740 m² 12 094,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 776 m²

Luksusowa rezydencja W konstancinie - klarysewie reprezentacyjna rezydencja W konstancinie - klarysewie o powierzchni 740 m2, położona na pięknie urządzonej działce - ogrodzie.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł418 m² 18 660,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Wyjątkowa willa w sercu Konstancina-Jeziorny prestiż, natura i komfort w jednym miejscu Zapraszamy do odkrycia niezwykłej, klimatycznej willi położonej w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł265 m² 18 490,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Konstancin-Jeziorna | Dom 265 m | Działka 1 500 m | 5 sypialni | Basen | Garaż na 2 samochody : Dla kogo? Dla rodziny 2+2 lub 2+3. Dla osób poszukujących nowoczesnego domu w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Chylice,Konstancin-Jeziorna

29 900 zł550 m² 54,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 358 m²

Eurovilla prezentuje do wynajęcia rezydencję z basenem w Konstancinie-Jeziornej. Dom ma 550 m2 i jest posadowiony na działce o powierzchni 4358 m2. Dom wykończony materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 500 000 zł221 m² 11 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny bliżniak W konstancinie jeziornej Inwestycja składa się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego. Każdy lokal to 234m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł330 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 229 m²

Jastrzębie - Piaseczno | sprzedaż | dom 330m2 powierzchnia całkowita / 160 m2 użytkowa | działka 1229m2 | 1 349 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 000 zł218 m² 7 431,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

English Version Below Avenue Estate prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu Siedliska Park obok Konstancina. Wyobraź sobie poranki, kiedy pierwsze promienie słońca.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł305 m² 17 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom parterowy w Konstancinie - Jeziornej na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 689 000 zł188 m² 8 984,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Avenue Estate prezentuje dom wolnostojący z pięknym ogrodem. Klasyczna bryła budynku o powierzchni użytkowej ok 170 m2 uroczo zatopiona w zieleni, na działce o pow.1250 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 900 zł182 m² 10 988,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Konstancin - Jeziorna | połówka domu dwulokalowego | przedsprzedaż | dom 182 m2 | działka 500 m2 | 1 999 900 zł promocyjna cena na pierwszą połówkę domu! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł1 297 m² 11 565,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 288 m²

I reprezentacyjna rezydencja z basenem I Konstancin Jeziorna I Strefa A I Odkryj niezwykłą rezydencję zlokalizowaną w prestiżowej strefie A, konstancina Jeziorny - miejscu, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

5 390 000 zł481 m² 11 434,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 189 m²

Wolnostojący, przestronny dom w pięknej okolicy. Wyjątkowy, wolnostojący dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji jaką jest Konstancin-Jeziorna. Ta elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł420 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom , wygodnie rozplanowany z komfortową strefą dzienną i funkcjonalnymi sypialniami. Wysoki standard wykończenia z dobrym smakiem i materiałami wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

15 900 zł330 m² 48,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

15 900 pln | najem | dom | 330 m2 | konstancin - jeziorna | strefa A Do wynajęcia piękny, stylowy dom z dużym ogrodem w willowej części Konstancina - Jeziorny (strefa A), idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł230 m² 9 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:596 m²

Bardzo ładny dom znajdujący się w miejscowości Konstancin-Jeziorna. Nieruchomość o pow.230m2 składa z 4 pokoi,2 łazienek .Dodatkowo jest poddasze(ok.100m2)na chwilę obecną.

Szczegóły ogłoszenia

1 580 000 zł160 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji! biuro sprzedaży! Do sprzedania połówka bliźniaka w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce w miejscowości Chylice. Metoda tradycyjna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł110 m² 38 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 899 m²

Przedwojenna posesja o powierzchni 4899 m2 z niewielkim parterowym domem o powierzchni ok. 110 m2 - Domek Mauretański projektu znanego przedwojennego architekta. Budynek nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł185 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli marzysz o własnym domu pełnym słońca, w otoczeniu przyrody, a ponadto w uzdrowiskowym konstancińskim klimacie, ta perełka jest dla Ciebie. Agencja dobrachata prezentuje: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 333 000 zł194 m² 17 180,41 zł/m²