Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Konstancin-Jeziorna – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

209 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 499 000 zł239,39 m² 10 439,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Dom wolnostojący | Konstancin - Jeziorna | 239 m2 | działka 1495 m2 | 2 499 000 zł | Przedsprzedaż zakup bezpośrednio od dewelopera! bez dodatkowych kosztów dla kupującego za obsługę inwestycji przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł177,70 m² 9 960,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:912 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, położony na osiedlu domków jednorodzinnych w Jastrzębiu - Konstancin. Dom posadowiony na działce 912 m2. Rozkład: parter: - garaż (jednostanowiskowy).

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł440 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:650 m²

* piękny dom Z ogrodem * komfort, cisza, prestiż * [english description below] Prestige Nieruchomości prezentuje: elegancka rezydencja w Konstancinie-Jeziornie o powierzchni 400 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 zł370 m² 102,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:760 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem

Stare Wierzbno,Konstancin-Jeziorna

2 950 000 zł395,29 m² 7 462,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

| duża, przestronna i komfortowa rezydencja znajdująca się na Starym Wierzbnie, zielonej części Konstancina-Jeziorna. Dom dwukondygnacyjny, wolnostojący na dużej, ładnej działce (1868 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 500 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Opis szczegółowy (tylko opis nieruchomości, bez oferty handlowej i danych kontaktowych) Na wynajem - wyjątkowa rezydencja w Konstancinie-Jeziornej, strefa A Do wynajęcia przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 238 632 zł341,23 m² 12 421,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

Konstancin Jeziorna-nowoczesny, dom typu bliżniak o pow.341 m2 na działce 700 m2 - stan deweloperski Duża Przestrzeń zielona, oprócz walorów wizualnych i relaksacyjnych, spełnia ważną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

20 000 zł280 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 222 m²

For english, please scroll down Do wynajęcia luksusowy dom w zielonej, prestiżowej okolicy w Konstancinie (strefa B). Zaledwie 10-12 min samochodem do prestiżowej międzynarodowej Szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

20 000 zł240 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Osiedle Konstancja | Strzeżone osiedle | Klimatyzacja | Piękny ogród | 4 sypialnie Wysokiej jakości dom na osiedlu Konstancja z ostatniego etapu budowy. Nowoczesny design wnętrza, kominek,.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł210 m² 15 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:520 m²

Bliźniak W stanie deweloperskim | na pograniczu warszawy oraz konstancina Wysoki standard | Stan deweloperski | Cicha okolica | Pierwsza linia lasu Kabackiego | Bliskość Ogrodu Botanicznego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł600 m² 48,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

English tranlation hereunder. Wyjątkowa rezydencja konstancin, osiedle strzeżone Do wynajęcia elegancka, przestronna rezydencja położona na kameralnym, strzeżonym osiedlu w Konstancinie.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł360 m² 9 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chylice,Konstancin-Jeziorna

3 900 000 zł450 m² 8 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Zapraszamy do zakupu domu o powierzchni 450 m2 na działce 2500 m2 w jednej z ładniejszych części Konstancina, docenioną ostatnio przez nowych mieszkańców. Okolica łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł156 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie developerskim w zabudowie bliźniaczej, położony w niedalekiej bliskości Konstancina. Atuty nieruchomości - okna drewniane z manufaktury wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

14 900 000 zł623,50 m² 23 897,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:3 118 m²

Mamy przyjemność przedstawić wyjątkową Rezydencję w Konstancinie-Jeziorna na sprzedaż. Nieruchomość Unikatowa rezydencja w Konstancinie-Jeziorna, wykończona z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł220 m² 11 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 272 m²

Egro Nieruchomości ma przyjemność oferować parterowy dom wolnostojący na dużej leśnej działce w Chylicach. Rozkład pomieszczeń (5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia i hol). Powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Chylice,Konstancin-Jeziorna

2 500 000 zł200 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 318 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Konstancin-Jeziorna

Jeziorna,Konstancin-Jeziorna

15 000 zł220 m² 68,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom w Konstancinie|5 pokoi|4sypialnie Do wynajęcia przestronny dom o powierzchni 220 metrów kwadratowych, zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w urokliwym Konstancinie tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Jeziorna,Konstancin-Jeziorna

2 750 000 zł150 m² 18 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:856 m²

Eurovilla prezentuje dom wolnostojący na sprzedaż w Konstancinie Bielawie o powierzchni 150 m - 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, garaż w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł245 m² 18 367,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona w Konstancinie-Jeziornie, przy ulicy Józefa Piłsudskiego, w samym centrum Uzdrowiska! Na działce o powierzchni 926 m2 wybudowano dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł194 m² 17 010,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Prezentujemy Państwu nowoczesny dom na sprzedaż, otoczony pięknym starodrzewiem w atrakcyjnej lokalizacji Konstancina Jeziornej. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to jednopiętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł260 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:685 m²

Dom wolnostojący 7 pokoi, 260 m , konstancja/bielawa, ogród 685 m , przy American School of Warsaw Nieruchomość wykończona została z dbałością o detale, przy użyciu wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł350 m² 42 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom o powierzchni ok. 350 mkw na działce 3000 mkw. Na parterze dwupoziomowy salon z kominkiem, designerska kuchnia z jadalnią i wyjściem na zadaszony taras. Dodatkowo tzw. brudna.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł302 m² 109,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:822 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową rezydencję na wynajem w prestiżowej inwestycji - Osiedle Konstancja. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł509 m² 5 500,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Pragniemy zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość - w pełni umeblowany i wyposażony dom o powierzchni użytkowej: 320 m2, usytuowany na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł400 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Prezentujemy Państwu rodzinny dom, położony na przepięknej zalesionej działce w Konstancinie Jeziornej. Nieruchomość o łącznej powierzchni 400m, posiada przepiękny ogród umożliwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Willa, ul. Prawdziwka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 500 000 zł420,12 m² 17 852,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Naturia residence Luksusowy modernistyczny dom przy Lesie Kabackim Konstancin-Jeziorna, ul. Prawdziwka | 420,12 m | Działka 1960 m | Basen | Bez pcc i prowizji nowa cena! Promocja! poprzednia.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł241 m² 12 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w malowniczej części Konstancina-Jeziornej, łączącej spokój natury z bliskością Warszawy. Dom o powierzchni 241 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł111 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Dom, który łączy naturę, architekturę i wygodę życia Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w kameralnej inwestycji Dziesiąty Bawarski, miejscu, gdzie nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

12 056 300 zł1 205,63 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:2 320 m²

0% prowizji od kupującego W jednej z najbardziej prestiżowych i zamkniętych enklaw Konstancina Jeziorny Królewskiej Górze oferowana jest do sprzedaży wyjątkowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Klimatyczny dworek W konstancinie; wolnostojący dom o pow.220 mkw na działce 1400 mkw. Częściowo podpiwniczony. Garaż 1 stanowisko. Parter: sień z garderobą, hall, salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

8 950 000 zł730 m² 12 260,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca rezydencja z basenem o powierzchni 740 m , położona na przestronnej działce 2800 m w zielonej i cichej części Konstancina. Standard: ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

999 999 zł156,68 m² 6 382 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

999 999 zł | Sprzedaż | 156,68 M2 | Segment skrajny | Solec | Konwalii | Gmina Góra Kalwaria gotowa inwestycja W solcu W pobliżu konstancina - jeziorny Przedmiotem sprzedaży jest segment.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł305 m² 17 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Ekskluzywny dom Z ogrodem na chronionym osiedlu Funkcjonalny rozkład | Unikalny design | Z ogrodem | Wysoka jakość wykończeń | Podwyższony standard budynku Elegancki, parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł306 m² 21 241,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowa willa w Konstancinie w bliskiej odległości od Szkoły Amerykańskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje piękną, nowoczesną willę.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł285 m² 40,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

:link do strony :KONTAKT DO AGENTA Andrzej Dmochowski   :DANE BIURA AKCES Nieruchomości Ursynów Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł300,90 m² 14 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300 m , posadowiony na działce 750 m . Budynek z 2016 roku, wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

Sprzedajemy Dom 500 m2 położony na malowniczej działce 2250 m2 w prestiżowej części Konstancina. Dom dla rodziny wielopokoleniowej - to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą łączyć.