Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy przy rzece Konstancin-Jeziorna - Lista ofert sprzedaży domów nad rzeką

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dzień pokazowy 2026-05-29

Dworek, ul. Grodzka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 650 000 zł170 m² 15 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 660 m²

Konstancin-Jeziorna to urokliwe miasteczko, które oferuje spokój i ciszę, jednocześnie będąc niedaleko Warszawy. Znana z uzdrowiskowego mikroklimatu i licznych terenów zielonych, stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł300 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej powierzchnia ok.300 m2, na działce 370 m2, na zamkniętym osiedlu w Konstancinie-Jeziornie. Bardzo dobra lokalizacja blisko Parku Zdrojowego [ok.1 km].

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł305 m² 17 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Dom parterowy | Konstancin-Jeziorna | działka 2011 m | garaż 3-stanowiskowy Na sprzedaż funkcjonalny, dobrze zaprojektowany dom parterowy położony na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł100 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 875 m²

Bielawa koło Konstancin Jeziorna, murowany dom wolnostojący 100 m2 gotowy do zasiedlenia. Posadowiony jest na działce o pow. 3 883 m2. Na działce jest prąd, woda. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 650 000 zł250 m² 14 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 281 m²

Do sprzedania rezydencja w stylu dworku na przepięknej 33 arowej zacisznej działce ze starodrzewiem i ogrodem stwarzającym wyjątkowe warunki do prywatności. Samego miejsca, konstancin-Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 490 000 zł173,20 m² 14 376,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:476 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pod Warszawą Konstancinie-Jeziornie, przy ul. Nadrzecznej. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 450 000 zł255,58 m² 9 586,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:357 m²

Bezpośrednio od dewelopera | bez podatku pcc 2% | bez prowizji przedstawiamy państwu nietuzinkową inwestycję botanica konstancja - 3 etap składającą się Z domów W zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł245 m² 15 918 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona w Konstancinie-Jeziornie, przy ulicy Józefa Piłsudskiego, w samym centrum Uzdrowiska! Na działce o powierzchni 926 m2 wybudowano dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 550 000 zł255,61 m² 9 976,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:359 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Elsam,Konstancin-Jeziorna

3 100 000 zł266 m² 11 654,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Konstancin-Jeziorna, strefa -a | Ponadczasowy dom o niebanalnej architekturze. Powierzchnia 266 mkw. Działka 986 mkw. Osiedle elsam - skąpane w zieleni, położne w otulinie Chojnowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 000 zł781 m² 21 126,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 760 m²

Willa z końca lat 20 - tych XX w. o powierzchni ok. 500 m , w stylu klasycystycznym, z łamanym mansardowym dachem typu polskiego, krytym dachówką, z barokowymi lukarnami,.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł305 m² 17 704,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom parterowy w Konstancinie - Jeziornej na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To wyjątkowa propozycja dla osób, które cenią przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł255,59 m² 9 585,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:358 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł180 m² 14 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 318 m²

Nobil House prezentuje do sprzedaży niecodzienną, urokliwą, klimatyczną i pełną potencjału willę, której projekt i budowa sięgają 1935 r. a położona jest w kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł420 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom , wygodnie rozplanowany z komfortową strefą dzienną i funkcjonalnymi sypialniami. Wysoki standard wykończenia z dobrym smakiem i materiałami wysokiej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 zł280 m² 60,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Są adresy, które się wybiera i są takie, do których się aspiruje. Strefa A w Konstancinie-Jeziornej to jeden z najbardziej prestiżowych i pożądanych adresów pod Warszawą miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł245 m² 24 081,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 943 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość położona w Konstancinie-Jeziornie, przy ulicy Józefa Piłsudskiego, w samym centrum Uzdrowiska! Powierzchnia gruntu 1943 m2, na którą składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł207 m² 12 077,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:634 m²

Narożny segment na lubianym os. Ogrody bielawy w sąsiedztwie Szkoły Amerykańskiej i os.KONSTANCJA. Doskonała oferta dla rodziny z dziećmi. Na tym monitorowanym osiedlu zorganizowano.

Szczegóły ogłoszenia

4 499 000 zł300,90 m² 14 951,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300 m , posadowiony na działce 750 m . Budynek z 2016 roku, wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 180 000 zł246,24 m² 8 853,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Chylice,Konstancin-Jeziorna

2 800 000 zł509 m² 5 500,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Piękny dom Z basenem W spokojnej okolicy Do sprzedania w pełni umeblowany i wyposażony oraz gotowy do zamieszkania dom o powierzchni użytkowej 320 m2 i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 450 000 zł255,55 m² 9 587,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:356 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 650 000 zł185 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jeśli marzysz o własnym domu pełnym słońca, w otoczeniu przyrody, a ponadto w uzdrowiskowym konstancińskim klimacie, ta perełka jest dla Ciebie. Agencja dobrachata prezentuje: dom.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł127 m² 19 677,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 318 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dworek z lat 1925 1937 o powierzchni ok. 125 m , położony na urokliwej, niemal kwadratowej działce o powierzchni 3 318 m (57 58 m). Nieruchomość otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 238 632 zł341,23 m² 12 421,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:541 m²

Konstancin Jeziorna-nowoczesny, dom typu bliżniak o pow.341 m2 na działce 700 m2 - stan deweloperski Duża Przestrzeń zielona, oprócz walorów wizualnych i relaksacyjnych, spełnia ważną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 575 000 zł260,52 m² 9 884,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:454 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 330 000 zł255,50 m² 9 119,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:292 m²

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Uroczy dworek, ukryty w tajemniczym, nieco dzikim ogrodzie, w centralnej części Konstancina. Dom zbudowano w 2000 roku, ale aż trudno uwierzyć że nie stoi w Konstancinie od ponad stu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Chylice,Konstancin-Jeziorna

2 450 000 zł183 m² 13 389,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:723 m²

Konstancin-Jeziorna Chylice | 2 450 000 zł | 182,98 m2 bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 182,98.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 650 000 zł185 m² 8 918,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 800 000 zł186 m² 9 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący z basenem - 5 pokoi, 2 tarasy, garaż na 2 auta - Pośród zieleni Lasu Chojnowskiego - Konstancin-Jeziorna, czarnów. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana - miłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 400 000 zł305 m² 17 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy, który łączy w sobie funkcjonalność, wysokiej jakości materiały oraz niepowtarzalny design. Usytuowany na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Jeziorna Królewska,Konstancin-Jeziorna

5 400 000 zł305 m² 17 704,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

18 000 000 zł1 230 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:35 852 m²

Zabytkowy zameczek w Konstancinie-jeziorna z ponad 3,5 ha terenem przylegającym do rzeki Jeziorka. Zameczek z początków XX w. ( 1911 r ) - malownicza położona eklektyczna budowla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 899 000 zł298 m² 15 047,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:943 m²

Spectre 003 Nowoczesna rezydencja w prestiżowym Konstancinie-Jeziornie Przedstawiamy spectre 003 niezwykłą rezydencję, w której luksus spotyka się z perfekcją architektoniczną. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 500 000 zł300 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 659 m²

Urokliwa willa w zielonej części miasta idealna dla wymagających Mam zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową, klimatyczną willę o powierzchni ok. 300 m , usytuowaną na doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin,Konstancin-Jeziorna

3 900 000 zł290 m² 13 448,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta możliwość zakupu na kredyt : Krótko: rezydencja z 2022r. | działka 1 500 m | powierzchnia 260 m | 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 350 000 zł256 m² 9 193,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 550 000 zł256 m² 9 976,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Jeziorna Królewska,Konstancin-Jeziorna

5 400 000 zł305 m² 17 704,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 690 000 zł307 m² 9 413,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Konstancin Jeziorna to jedna z najbardziej cenionych lokalizacji pod Warszawą znana z uzdrowiskowego mikroklimatu, otoczenia zieleni i spokojnej, rodzinnej atmosfery. Położony zaledwie 20 25.