Ogłoszenie archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

  • 3 100 000 zł
  • 249,09 m²
  • 12 445,30 zł/m²

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

zaktualizowane:
29 listopada 2024

3 100 000 zł

249,09 m²

12 445,30 zł/m²

Dom Konstancin-Jeziorna

Zaktualizowane: 29 listopada 2024

3 100 000 zł 249,09 m² 12 445,30 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
1 150 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2024

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

1 150 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2024

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 3 100 000 zł (12 445,30 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy w Konstancinie-Jeziornie)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 249,09 m², 6 pokoi; stan: deweloperski
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2024
  • Działka: 1 150 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: deweloper, zaktualizowane: 29.11.2024

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Luksusowe domy na sprzedaż o pow. 249 m2 - już gotowe. Konstancin-Jeziorna
Alder Park Wyjątkowe Osiedle w Kierszku w gminie Konstancin-Jeziorna.

Zapraszamy do Alder Park, ekskluzywnego osiedla zlokalizowanego w malowniczej miejscowości Kierszek, zaledwie kilka kilometrów od Warszawy. Jest to idealna propozycja dla rodzin, które cenią sobie bliskość natury oraz dogodny dostęp do stolicy. (...)

Kontakt

Agent

Jerzy

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt