Serce 0 Ulubione

Domy Konstancin-Jeziorna Kierszek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

4 190 000 zł450 m² 9 311,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 665 m²

Avenue Estate prezentuje dom wolnostojący o powierzchni 450 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce (1660 m ), pełnej pięknych drzew i krzewów, w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł330 m² 17 878,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 407 m²

*English version below* Avenue Estate z przyjemnością oferuje wyjątkowy dom z komfortowym domkiem gościnnym, na ładnej, narożnej działce w uzdrowiskowym mieście Konstancin-Jeziorna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 €216 m² 5 555,56 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

English below. Na sprzedaż przestronny, wyjątkowy dom w stylu rezydencyjnym o powierzchni użytkowej 335 m2, położony na działce o powierzchni 1340 m2 w prestiżowej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 990 000 zł263 m² 11 368,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Eurovilla prezentuje nowy dom na sprzedaż w Konstancinie - Klarysewie o pow. 263m3, 6 pokoi, 4 łazienki, garaż na 2 samochody, położony w świetnej lokalizacji na kameralnym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł165 m² 13 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż: piękna, zabudowana budynkiem mieszkalnym działka z otoczonym przez starodrzew zarybionym jeziorkiem/stawem. Na tak zalesiony i żyzny ogród musisz poświecić min. 30 lat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:351 m²

Przepiękny dom do wynajęcia usytuowany na prestiżowym osiedlu Konstancja tuz przy szkole Amerykańskiej. Doskonała lokalizacja tylko 7 minut samochodem z Wilanowa o każdej porze dnia, 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł241 m² 12 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 658 m²

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem, położona w malowniczej części Konstancina-Jeziornej, łączącej spokój natury z bliskością Warszawy. Dom o powierzchni 241 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł230 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowo powstająca kameralna inwestycja zlokalizowana na pograniczu Wilanowa i Konstancina-Jeziornej, składająca się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesna architektura domu,.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł418 m² 18 660,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 989 m²

Wyjątkowa willa w sercu Konstancina-Jeziorny prestiż, natura i komfort w jednym miejscu Zapraszamy do odkrycia niezwykłej, klimatycznej willi położonej w najbardziej prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł444 m² 9 009,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 250 m²

W lubianej części Konstancina, cegielni Chylickiej, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Wolno stojący dom zrealizowany w technologii tradycyjnej w oparciu o indywidualny projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

3 150 000 zł360 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 354 m²

Prezentujemy na sprzedaż dom po remoncie w zabudowie bliźniaczej z wyjątkowo dużym ogrodem w dobrej okolicy Konstancina blisko Lasu Kabackiego. W skład nieruchomości wchodzi m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 100 000 zł249 m² 12 445,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Luksusowe domy na sprzedaż o pow. 249 m2 - już gotowe. Konstancin-Jeziorna Alder Park Wyjątkowe Osiedle w Kierszku w gminie Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy do Alder Park, ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 960 000 zł485 m² 6 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 226 m²

Willa tuż przy International School! Bardzo dobra infrastruktura nieruchomości, piękna działka, wysoki standard wnętrz. Willa wolnostojąca usytuowana wewnątrz kompleksu rezydencji na ulicy Działkowej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij