Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Jana Sobieskiego, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

  • 890 000 zł
  • 62,55 m²
  • 14 228,62 zł/m²

Zdjęcie

Marcin Treter

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Jana Sobieskiego, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

zaktualizowane:
13 maja 2026

890 000 zł

62,55 m²

14 228,62 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jana Sobieskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

890 000 zł 62,55 m² 14 228,62 zł/m²

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1905
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
-

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1905

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 890 000 zł (14 228,62 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Charakterystyka mieszkania: 62,55 m², 2 pokoje
  • Budynek: rok budowy: 1905
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: HUB. broker, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 11713715

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowe mieszkanie w historycznej Willi Quo Vadis

LOKALIZACJA:

Konstancin-Jeziorna to miejsce dla osób, które cenią spokój, zieleń i architekturę z klasą. Miasto-ogród o niepowtarzalnym charakterze, znane z pięknych willi, uzdrowiskowego klimatu i wyjątkowej atmosfery, od lat przyciąga tych, którzy szukają czegoś więcej niż tylko dobrego adresu. W pobliżu znajdują się m.in. (...)

Agent

Marcin Treter

731 393...

731 393 938

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Marcin Treter

731 393...

731 393 938

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości