Ogłoszenie archiwalne

Lokal gastronomiczny Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

  • 45,71 zł/m²
  • 350 m²
  • 16 000 zł

Lokal gastronomiczny Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

zaktualizowane:
5 września 2022

45,71 zł/m²

350 m²

16 000 zł

Lokal gastronomiczny Konstancin-Jeziorna

Zaktualizowane: 5 września 2022

45,71 zł/m² 350 m² 16 000 zł

Przeznaczenie:
gastronomiczne
Pomieszczenia:
5

Pomieszczenia:

5

Parking:

własny parking

Rodzaj wejścia:

z ulicy

Rodzaj budynku:

rezydencja

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 16 000 zł (45,71 zł/m²)
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 350 m², 5 pomieszczeń; stan: bardzo dobry
  •   wejście z ulicy, witryna
  •   przeznaczenie gastronomiczne, lokal umeblowany
  • Rozkład lokalu: piętro 1/2
  • Budynek: rezydencja; rok budowy: 1899
  • Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: własny parking
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mościcki Nieruchomości, zaktualizowane: 05.09.2022
  •   numer ogłoszenia: 3321/317/OLW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia pod gastronomię na restaurację staropolską wyjątkowa Villa Szwajcarka w Konstancinie.

Villa Szwajcarka to jedna z pierwszych willi w uzdrowiskowej części Konstancina, niedaleko Parku Zdrojowego. Powstała dla Towarzystwa Akcyjnego Ulepszonych Miejscowości Letniczych z przeznaczeniem na siedzibę zarządu w 1899 roku, według projektu wybitnego architekta przełomu XIX/XX wieku, Józefa Piusa Dziekońskiego.

W 1901 r. (...)

Kontakt

Agent

Jakub Mościcki

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości