Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki leśne Konstancin-Jeziorna - Oferty sprzedaży i najmu

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 400 000 zł2 600 m² 538,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z sosnowym lasem w centrum Konstancina - strefa B Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki o powierzchni 2600 m , położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

1 390 000 zł2 850 m² 487,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom rodzinny w Klarysewie - Konstancin-Jeziorna | 2850 m spokoju, zieleni i przestrzeni. Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina znajdzie prawdziwy dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Konstancin-Jeziorna

Jeziorna,Konstancin-Jeziorna

3 100 000 zł14 098 m² 219,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate z przyjemnością prezentuje urokliwą , siedliskową działkę o powierzchni 14098 m2, położoną na pograniczu miejscowości Lęg i Habdzin - kilka minut autem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Prusa

Królewska Góra,Konstancin-Jeziorna

1 998 624 zł2 292 m² 872 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję działkę w strefie A: 141802_4.0320.4 o powierzchni 2292m kw W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren ten przeznaczony jest pod zabudowę pensjonatową (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Skolimów,Konstancin-Jeziorna

5 350 000 zł4 645 m² 1 151,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania jedna z ostatnich jasnych, dużych działek w Konstancinie, w strefie B! Idealna na rezydencję! Działka budowlana o powierzchni 4645 m2, płaska, bez żadnych zabudowań,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sadowa

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

6 770 000 zł3 800 m² 1 781,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, jasna działka pod rezydencję o powierzchni 3800m2 położona w Konstancinie-Jeziorna przy ul. Sadowej, rejon Klarysew. Działka o idealnych wymiarach: 44 m x 62m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Chylice,Konstancin-Jeziorna

3 350 000 zł3 318 m² 1 010 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 3318m2 położona w Konstancinie, w rejonie Chylice -letnisko. Działka porośnięta starodrzewem, niezabudowana, o urozmaiconym ukształtowaniu terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 100 000 zł3 317 m² 633 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana w Konstancinie-Jeziorna, w strefie C. Działka o powierzchni 3317m2 ze starodrzewiem położona jest przy dość ruchliwej drodze. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 750 000 zł3 018 m² 1 242,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam do zaoferowania działkę budowlaną o powierzchni 3018 m2 położona w Konstancinie-Jeziorna , w strefie A. Na działce starodrzew, wszystkie media miejsce przy działce. W miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 450 000 zł9 976 m² 345,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka leśna zlokalizowana w samy sercu strefy A Konstancina. Powierzchnia działki - 9976 m. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 77m x 127m. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 130 000 zł3 304 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana znajdująca się w Konstancinie-Jeziorna, w bardzo spokojnym miejscu strefy B o powierzchni 3304m2ze starodrzewiem sosnowym. Na działce posadowiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Warszawska

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

1 390 000 zł2 850 m² 487,72 zł/m²

 

 

 

Skolimów,Konstancin-Jeziorna

2 200 000 zł1 580 m² 1 392,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Eurovilla prezentuje uroczą działkę na sprzedaż. w Konstancinie -jeziorna. Idealna oferta dla osób poszukujących ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody. Okolica Dzięki wyjątkowym walorom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

2 550 000 zł1 680 m² 1 517,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Eurovilla prezentuje działkę budowlaną na sprzedaż w Konstancinie - Klarysewie o powierzchni 1 ze starodrzewiem Możliwość wybudowania domu wolnostojącego lub w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bukowa

Stare Wierzbno,Konstancin-Jeziorna

850 000 zł1 349 m² 630,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Konstacinie-Jeziornej ul. Bukowa 33, w dzielnicy Stare Wierzbno. Działka wielkości 1349m2 , przy działce dostępne są wszystkie media, droga dojazdowa asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Jeziorna,Konstancin-Jeziorna

19 500 000 zł37 543 m² 519,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

: krótko: na sprzedaż działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 3,7 ha, położona w miejscowości Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej. Doskonała lokalizacja, blisko natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wierzbnowska

Cegielnia-Chylice,Konstancin-Jeziorna

567 000 zł2 100 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Konstancin-Jeziorna | działka | 2100 m2 | sprzedaż | 567 900 zł Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną ( również dwulokalową ). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Broniewskiego

Chylice,Konstancin-Jeziorna

1 350 000 zł1 460 m² 924,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate oferuje na sprzedaż piękną działkę budowlaną w willowej części Konstancina. Atuty - Na działce obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Świetne sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Konstancin-Jeziorna

Stare Wierzbno,Konstancin-Jeziorna

450 000 zł1 200 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gabiano nieruchomości prezentuje: działka budowlana o powierzchni 1 200 m2. Lokalizacja: konstancin-Jeziorna, w okolicy domów jednorodzinnych. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Broniewskiego

Chylice,Konstancin-Jeziorna

1 350 000 zł1 460 m² 924,66 zł/m²

 

 

 

Chylice,Konstancin-Jeziorna

2 650 000 zł2 910 m² 910,65 zł/m²

 

 

 

Chylice,Konstancin-Jeziorna

1 169 000 zł1 656 m² 705,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1656 m , z pozwoleniem na budowę domu o powierzchni 376 m2, w Chylicach na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Chylice,Konstancin-Jeziorna

849 000 zł1 345 m² 631,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1345 m , z pozwoleniem na budowę domu o powierzchni 304 m2, w Chylicach na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 050 000 zł2 250 m² 911,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Egro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w atrakcyjnej lokalizacji Konstancina (strefa A). Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę pensjonatową i mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 650 000 zł2 550 m² 1 039,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę położoną w Konstancinie-Jeziornej w Strefie A teren zabudowy pensjonatowej i mieszkaniowej jednorodzinnej. Doskonała Lokalizacja. Dojazd: droga asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

4 010 000 zł4 010 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zespół działek Z pozwoleniem na budowę. 8 bliźniaków Konstancin-Jeziorna | Las Kabacki | Spokojna okolica | Otoczenie zieleni ***** opis nieruchomości: działki zlokalizowane przy cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

14 186 000 zł14 186 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Zespół działek Z pozwoleniem na budowę. 14 bliźniaków Konstancin-Jeziorna | Las Kabacki | Spokojna okolica | Otoczenie zieleni ***** opis nieruchomości: działki zlokalizowane przy cichej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Broniewskiego

Chylice,Konstancin-Jeziorna

2 850 000 zł2 910 m² 979,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Avenue Estate oferuje na sprzedaż piękna działka budowlana w willowej części Konstancina. Atuty - Na działce obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - Świetne sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Broniewskiego

Chylice,Konstancin-Jeziorna

1 500 000 zł1 460 m² 1 027,40 zł/m²

 

 

 

Skolimów,Konstancin-Jeziorna

1 500 000 zł1 500 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż / działka z pnb / 1500 m2 / 1 500 000 zł / Konstancin - Jeziorna Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500 m2, znajdująca się w Konstancinie - Jeziornie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wierzbnowska

Stare Wierzbno,Konstancin-Jeziorna

725 000 zł1 288 m² 562,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Oferuję Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1 288 m , położoną w miejscowości Jastrzębie, gmina Piaseczno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Jeziorna Królewska,Konstancin-Jeziorna

1 320 000 zł2 000 m² 660 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1600 m , z możliwością wybudowania domu jednorodzinnego wolnostojącego w Konstancinie-Jeziorna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wierzbnowska

Cegielnia-Chylice,Konstancin-Jeziorna

999 990 zł2 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Konstancin-Jeziorna | Sprzedaż | działka | 2000 m2 | 999 900 zł Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną ( również dwulokalową ). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Cegielnia-Chylice,Konstancin-Jeziorna

3 300 000 zł2 500 m² 1 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna zadbana działka leśno-budowlana stanowiąca otulinę Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Unikatowa w swoim wyglądzie i połoz eniu. Porośnięta starodrzewiem jest gwarantem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

449 000 zł950 m² 472,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni ok. 950 m w Jastrzębiu, tuż obok Konstancina-Jeziorny i zaledwie 5 minut jazdy samochodem od Piaseczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Konstancin-Jeziorna

Konstancin,Konstancin-Jeziorna

1 550 000 zł2 581 m² 600,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2581 m w Konstancinie, położoną przy cichej i urokliwej ulicy, zaledwie 5 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

450 000 zł950 m² 473,68 zł/m²

 

 

 

Chylice,Konstancin-Jeziorna

4 000 000 zł7 758 m² 515,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjny teren pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 7758 m , podzielony na mniejsze działki, z gotowym pozwoleniem na budowę 5 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Gąsiorowskiego

Elsam,Konstancin-Jeziorna

4 999 000 zł4 300 m² 1 162,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Konstancin-Jeziorna, strefa A uzdrowiska Cena: 5 000 000 pln + vat Powierzchnia: 4 300 m Wymiary: ok. 34 m (szerokość) x 120 m (długość) Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Chopina

Cegielnia-Chylice,Konstancin-Jeziorna

1 500 000 zł2 581 m² 581,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - unikatowa, zalesiona oaza pod Twój wymarzony dom w Konstancin-Jeziorna! 2581 m | pełne media w drodze | 2mn - zabudowa jednorodzinna Dlaczego właśnie ta działka? 1. Pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grodzka

Chylice,Konstancin-Jeziorna

2 500 000 zł3 318 m² 753,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: klimatyczna rezydencja z duszą w sercu Konstancina-Jeziorny Cena: 2 500 000 zł Powierzchnia działki: 3 318 m Powierzchnia użytkowa domu: ok. 200 m Lokalizacja: ul.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij