Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy Konstancin-Jeziorna – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

209 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

209 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

19 500 zł180 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Piękny, nowoczesny dom na osiedlu konstancja dane techniczne: bliźniak z 2005 roku o powierzchni 180m2 położony na działce o powierzchni 380m2. Rozkład pomieszczeń: na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

3 400 000 zł340 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu modernistyczną willę położoną w bardzo dobrej części Klarysewa i wykończoną w bardzo wysokim standardzie. Standard Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Oferujemy Państwu dość nietypową nieruchomość, w której można mieszkać, wynajmować, prowadzić różnego rodzaju działalność. Dom ma 3 kondygnacje i niezależną klatkę schodową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

32 000 zł360 m² 88,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy na wynajem umeblowany dom na Osiedlu Konstancja w pobliżu Szkoły Amerykańskiej. Dom o powierzchni 360 m składa się z: - garażu na 2 samochody - hallu - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł550 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

/ we speak english, ukrainian and russian / dom W zabudowie bliźniaczej 550 M2 , 6 sypialni, zadbany ogród, konstancin bielawa budynek: dom z 2001 roku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 430 000 zł196 m² 7 293,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 5-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Polnej w Chyliczkach! Inwestycja na 14 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej! informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

17 000 zł250 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:480 m²

Komfortowy Dom na prestiżowym osiedlu domków jednorodzinnych Konstancja, na pograniczu Warszawy i Konstancina. Dom z pięknym, kameralnym ogrodem oraz poddaszem użytkowym, które można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leszczynowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 699 000 zł250 m² 10 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

2 699 000 zł | Sprzedaż | dom 250m2 | działka 1300m2 | Konstancin - Jeziorna | nie pobieramy prowizji od kupującego Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni 250 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 300 000 zł280 m² 11 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wolnostojący dom położony na zamkniętym, zielonym osiedlu w otulinie Parku Chojnowskiego, 7 minut od Centrum Konstancina- jeziorna. Zaletą domu jest jego położenie na kameralnym, bardzo zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 290 000 zł160 m² 14 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

W imieniu naszego klienta proponujemy zakup Domu w konstancinie-jeziorna Więcej zdjęć i informacji dla konkretnie zainteresowanych dom W którym natura wyznacza rytm Dom ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 500 zł335 m² 37,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Konstancin-Jeziorna (chyliczki) ul. Łamana eng below -> Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę wynajmu ekskluzywnego, nowoczesnego domu o wyjątkowym charakterze, usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 575 000 zł247 m² 6 377 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom w Skolimowie w pobliżu Domu Aktora w małym osiedlu domków. Parter: obszerny hall 24 m, salon 25 m z wyjściem na taras, kominek, kuchnia zamknięta, 12,5 m, gabinet 12,5 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

16 000 zł200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nowoczesny dom na osiedlu konstancja dane techniczne: wykończony w wysokim standardzie dom o powierzchni ok. 200m2 to idealna propozycja dla ceniących styl i poszukujących spokoju. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

13 500 zł180 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

- - - ogłoszenie W J. Polskim poniżej - - - Modern, brand new semi-detached house located in closed compound groen konstancin constructed by Ghelamco. It is situated 8 minutes from asw- american School.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 250 000 €400 m² 3 125 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Urokliwy, piękny dom położony w Konstancinie w strefie A, w otoczeniu zabudowy rezydencjonalnej. Funkcjonalnie rozplanowany, wykończony z ponadczasowym poczuciem stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 449 000 zł186 m² 7 790,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam na prezentację! Sprzedaż domu wolnostojącego z piękną działką (ok.1000 m2) z oddzielnym garażem i dwoma miejscami postojowymi na posesji oraz domkiem letniskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wąska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 550 000 zł140 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Wolnostojący, nowoczesny, bardzo ładny dom w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej. Ulica Wąska to ciche spokojne, spacerowo-rowerowe miejsce, położone nieco na uboczu - 1,5 km od tężni, starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 500 000 zł234 m² 10 683,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Prezentujemy na sprzedaż inwestycję składającą się z dwóch lokali w zabudowie bliźniaczej i projektowanego domu jednorodzinnego w Konstancinie. Każdy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

18 000 zł340 m² 52,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krokusowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 600 000 zł181 m² 8 839,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:196 m²

Opis nieruchomości Ogłoszenie dotyczy sprzedaży nowoczesnego domu z ogródkiem zlokalizowanego na nowo powstałym, prestiżowym osiedlu Groen Konstancin, w ekskluzywnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

26 000 000 zł1 530 m² 16 998,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:9 268 m²

Luksusowa rezydencja w ponadczasowym stylu, z basenem i oranżerią oraz pięknym zadbanym ogrodem w sąsiedztwie lasu w prestiżowej części Konstancina, w strefie A. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 300 000 zł175 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej w Chylicach od dewelopera! informacje O nieruchomości: dom w zabudowie bliźniaczej (2 kondygnacyjny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 250 000 zł181 m² 6 906 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w stanie deweloperskim, dom otoczony mnóstwem zieleni, położony jest w Konstancinie Jeziornej, wśród osiedla w większości nowych domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 290 000 zł239 m² 5 397,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Jeśli poszukujesz nowego i gotowego na realizację Twoich pomysłów dotyczących wykończenia domu w stanie deweloperskim to biuro nieruchomości findsquare ma do zaoferowania nowopowstający,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 250 000 zł182 m² 6 868 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:971 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

17 500 zł250 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:470 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom w unikalnej lokalizacji. Standard Prezentowana nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie renomowanej Szkoły Amerykańskiej. Położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

1 950 000 zł242 m² 8 069,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Segment W stanie deweloperskim na osiedlu botanica - konstancja W konstancinie, tuż obok ogrodu botanicznego! osiedle: botanica Konstancja to wyjątkowe osiedle domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 700 000 zł300 m² 12 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Mamy przyjemność zaprezentować stylową wille o powierzchni 300m2 położoną na pięknej działce 1500m2 w Konstancinie. Standard wykończenia Dom zaprojektowany i wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 499 000 zł247 m² 6 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

21 500 zł800 m² 26,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na Wynajem - Piękny dom wolnostojący z działką o powierzchni 3600 m2! lokalizacja Piękna, prestiżowa i zalesiona okolica - Strefa A. Park Zdrowjowy w Konstancinie 2 min samochodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jaworowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 800 000 zł200 m² 19 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Działka na sprzedaż w centrum Konstancina, w okolicy parku Zdrojowego. English translation below Opis Nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość posiadająca przepiękne zalesienie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 000 zł830 m² 10 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 107 m²

Nieruchomość o spokojnej i eleganckiej architekturze. Świetnie zaprojektowana i wykonana. Wyraźnie oddzielona część prywatna. Zadbany ogród. Podjazd wygodny i szeroki wyłożony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 699 000 zł250 m² 10 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedaż | dom 250m2 | działka 1300m2 | Konstancin - Jeziorna | 2 699 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni 250 m2, na działce o powierzchni 1300 m2. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słowackiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 200 000 zł412 m² 7 766,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! podana cena jest kwotą netto! Zapraszamy na prezentacje nieruchomości złożonej z dwóch połączonych ze sobą budynków mieszkalnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Śniadeckich

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 900 000 zł711 m² 8 298,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 093 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu piękną rezydencję w Konstancinie-Jeziorna z gotowym projektem od szanowanego architekta! Gwarantujemy zaufaną ekipę wykończeniowa! informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 700 000 zł337 m² 10 968,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

0% podatku pcc! 0% wynagrodzenia pośrednika! Zakończenie inwestycji - czerwiec 2023r Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją dwóch willi budowanych na granicy Konstancina-Jeziorny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 700 000 zł337 m² 10 968,80 zł/m²