Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy na wynajem Konstancin-Jeziorna - Oferty wynajmu domów na Mazowszu

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

25 000 zł711 m² 35,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 070 m²

Rezydencja klasyczna, reprezentacyjna i luksusowa. Położona jest w doskonałym punkcie Konstancina-Jeziornej( Bielawa, przy osiedlu Konstancja i szkole amerykańskiej). Dom 711m2 wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

50 000 zł737 m² 67,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:3 004 m²

Główny budynek ma powierzchnię zabudowy 267,00m2. Przy wjeździe na teren nieruchomości usytuowany jest jednokondygnacyjny budynek administracyjny o powierzchni zabudowy 124,00m2. W budynku tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 000 zł350 m² 34,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nowoczesny wygodny dom 350m położony w zalesionej spokojnej części Konstancina, działka zagospodarowana 1800m, starodrzew. parter: salon 43 m. z jadalnią 19 m, z salonu wyjście na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Potulickich

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 000 zł350 m² 17,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Nieurchomość usytuowana w strefie A, przy ulicy Potulickich. Na działce starodrzew. Dom z lat 80-tych, trzykondygnacyjny. (rozkład): - piwnica: pokój z kominkiem, pokój, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

9 000 zł375 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 406 m²

Rezydencja w Konstancinie - Jeziornej Idealna dla rodziny lub jako przedszkole/ salon Spa itp. Powierzchnia domu: 375 m2, powierzchnia działki 1406 m2 ? cena 11.950 PLN do negocjacji Super lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł263 m² 38,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Luksusowy dom wolnostojący na strzeżonym osiedlu blisko Konstancina Jeziorny , w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Na terenie osiedla korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci oraz duży grill.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

11 000 zł550 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia piękny dom o pow. 550 m2 zlokalizowany w Konstancinie. W domu znajduje się: -podpiwniczenie: pomieszczenie klubowe, z kominkiem, w pełni wyposażona (również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 500 zł458 m² 27,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowoczesny dom w strefie A, idealny dla wymagającego klienta. Wykończony materiałami wysokiej klasy, z sauną i oddzielnym apartamentem dla gości lub gosposi z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 000 zł370 m² 21,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Luksusowy dom w Konstancinie ?jeziorna w okolicy Wojska Polskiego, na strzeżonym osiedlu , ochrona 24h, ciche i pełne zieleni osiedle .Dom o powierzchni 370 m2 PARTER - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 000 zł280 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Luksusowy dom położony na osiedlu "cegielnia Oborska". Przepiękna działka. Automatyczne podlewanie trawy. Dom bez podpiwniczenia. Garaż na dwa samochody. Na parterze kuchnia w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 000 zł286 m² 27,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:940 m²

Nowoczesny elegancki dom wybudowany w 2006 roku. Dom usytuowany jest w cichej i bezpiecznej okolicy w otoczeniu innych nowych domów. Na parterze znajduje się salon, jadalnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

50 000 zł737 m² 67,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 004 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 500 zł370 m² 33,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Opis: dom o powierzchni 370 m2 parter - kuchnia i pom. chłodni (komplet mebli i urządzeń) - jadalnia - pokój gościnny - salon 47,50 m2 z kominkiem - hol, wc, schody - garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

14 000 zł174 m² 80,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia nowocześnie zaaranżowany dom na osiedlu Konstancja. Na parterze przestronny salon o pow. 42.89, jadalnia 11.73m2, pokój 11.79, kuchnia 9.09 m2, wc 3.1m, dwa tarasy, hol 8.19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Nowy, nowoczesny dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 400 m2 posadowiony na działce o obszarze 1100 m2. Budynek nie posiada podpiwniczenia, ma dwie kondygnacje naziemne, jest nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pańska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 000 zł280 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** Wolnostojący, podpiwniczony dom w Konstancinie-Jeziornej (chylice) wolny od zaraz. Usytuowany na dużej zagospodarowanej działce w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 000 zł322 m² 24,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** Ekskluzywna rezydencja położona na parkowo-leśnej działce o pow. 0,5 h. Składa się z trzech kondygnacji: przyziemie pokój rekreacyjny 36m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 500 zł370 m² 20,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

***wolny od zaraz*** ***agencja nie pobiera prowizji od najemcy*** Luksusowy dwupiętrowy dom wolnostojący na strzeżonym osiedlu w Konstancinie-Jeziornej. Na parterze mieści się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 800 zł205 m² 18,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

Bliżniak położony w prestiżowym osiedlu Elsam w Konstancinie. Bardzo funkcjonalny dom składa się. Parter: salon z jadalnią o pow.ok 40m2, kuchnia pow. ok 9m2 nowa zabudowa kuchenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 000 zł280 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 720 m²

* * * Komfortowy dom w leśnym ogrodzie * * * Konstancin-Chylice, do wynajęcia: 6 nieumeblowanych pokoi, wyposażona kuchnia. W przyziemiu pokój rekreacyjny i pokój kąpielowy. Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Wojska Polskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

17 000 zł450 m² 37,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wolnostojący dom mieszkalny, położony na dużej działce, w całości ogrodzonej i wzdłuż płotu obsadzone cyprysami. Dom dwukondygnacyjny. Na parterze znajduje się salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom na ekskluzywnym zamknietym osiedlu w Konstancinie - "empire". Piekny - przylegający do lasu ogród. Dom piętrowy z dodatkowym półpietrem. 4 niezależne sypialnie, w tym jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana, ul. Mirkowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł320 m² 31,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:930 m²

Dom 2 kondygnacyjny o powierzchni około 320 m2 + garaż na 2 duże samochody (od strony wjazdu z Wilanowa) przy ul. Mirkowskiej, blisko dwupasmówki do Konstancina. Ładny, zadbany ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Grodzka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł550 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do wynajęcia stylowy dom w Konstancinie o powierzchni 550 m2. Na parterze o powierzchni około 350 m2 mieszczą się: spiżarnia, pralnia, 2 sypialnie, 2 garderoby, 1,5 łazienki, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Uroczy dom z 1934r po generalnym remoncie w 1997 i odświeżeniu w 2010r. w Klarysewie, na wyjątkowej 4000 metrowej działce. Ogród oświetlony, automatycznie nawadniany, krzewy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

16 500 zł400 m² 41,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny o pow. 400 m2, położony na prestiżówym osiedlu Konstancja w Konstancinie (niedaleko Szkoły Amerykańskiej). Dom dwukondygnacyjny (parter, piętro), wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tulipanów

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł600 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Duża wolnostojąca rezydencja usytuowana w pięknie zagospodarowanym ogrodzie ze starodrzewiem. W ogrodzie fontanna, rzeźby, idealne miejsce do wypoczynku. Dom składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Wojska Polskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 000 zł370 m² 21,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu luksusowego domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Konstancinie-Jeziorna na osiedlu „empire” przy ul. Al. Wojska Polskiego Opis: dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 000 zł150 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment 148 m2 dwupoziomowy z garażem i drugim miejscem parkingowym z 2008 r. położony na terenie nowego osiedla Konstancin-Bielawa. Osiedle zamknięte i strzeżone w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojewódzka

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł410 m² 36,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom w Konstancinie przy ul. Wojewódzkiej o pow. 410 mkw. na działce o pow. 3300 mkw. Klasyczny, słoneczny i funkcjonalny dom ze starym zadbanym ogrodem położony w strefie A,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

7 500 zł200 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Luksusowy dom na strzezonym Osiedlu na obrzezach Konstancina , w poblizu szkoly amerykanskiej , eksklusywnych osiedli i domow. Na dachu domu zamontowano : kolektory sloneczne .Osiedle posiada dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 zł370 m² 22,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Do wynajęcia dom 9 pokojowy 370m2. Wykończony w wysokim standardzie, rozkład domu: parter: w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia, pokój gościnny, duży salon z kominkiem, hol, wc, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 000 zł370 m² 21,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Luksusowy dom jednorodzinny zlokalizowany w Konstancinie-Jeziorna na osiedlu empire parter - kuchnia i pom. chłodni (komplet mebli i urządzeń) - jadalnia - pokój gościnny - salon 47,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

25 000 zł409 m² 61,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Przepiękny, przestronny dom W konstancinie. Fantastyczne wnętrze I duży ogród O pow. 2500 mkw. Znakomita przestrzeń zarówno do mieszkania, jak I odpoczynku. Rozkład: parter - 302.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Klarysew

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

13 000 zł430 m² 30,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowoczesny dom, położony na pięknej działce W klarysewie (konstancin - jeziorna). Wokół starodrzew I cisza. Dom O bardzo funkcjonalnym rozkładzie, wykończony materiałami najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł550 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Elegancki, absolutnie wyjątkowy dom Z basenem W efektownej zabudowie, zlokalizowany W konstancinie. Rozkład: parter: salon z kominkiem / kuchnia z częścią jadalną / 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie