Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych Konstancin-Jeziorna

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Willa z tarasem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

9 990 000 zł1 043 m² 9 578,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:8 600 m²

Luksusowa nieruchomość nadająca się na prywatną rezydencję, ekskluzywne spa, dom seniora, hotel, pensjonat, prywatną klinikę, siedzibę firmy, szkołę lub inną wysokiej rangi działalność!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 690 000 zł149 m² 11 342,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu ostatni dom w stylu rustykalnym z działką z drzewami! brak podatku pcc 2%! informacje O nieruchomości: dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leszczynowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

799 000 zł75 m² 10 653,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:962 m²

Zapraszamy Państwa do nabycia wyjątkowej nieruchomości w ekskluzywnej lokalizacji - Konstancin Jeziorna, przy ul. Leszczynowej. Oferujemy bezpośrednio od właściciela działkę o imponującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 380 000 zł164 m² 8 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzykondygnacyjny bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 164 m2, położony na pięknej zagospodarowanej działce o powierzchni 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

8 500 000 zł820 m² 10 365,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 053 m²

Piękny dom na ulicy Lipowej w Konstancinie-Jeziornie -bielawa. bardzo przestrzenny i funkcjonalny .kazda sypialnia ma swoja łazienkę duża sypialnia małżenska ma dwie łazienki -męska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 390 000 zł330 m² 19 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

/ mamy na miejscu doradcę kredytowego / rezydencja Z duszą 330 M2, wyjątkowe wnętrza, piękny ogród, chylice, konstancin jeziorna dane techniczne: budynek wolnostojący o powierzchni 330 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wąska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 930 000 zł140 m² 13 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyjątkowy, niewielki, funkcjonalny dom w Konstancinie - Jeziornie. Ulica Wąska to ciche spokojne, spacerowo-rowerowe miejsce, położone nieco na uboczu - 1,5 km od tężni, parku Zdrojowego, starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

898 000 zł142 m² 6 323,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

*** brak prowizji od kupującego *** Przestronny bliźniak w miejscowości Solec, położonej tuz za Konstancinem w pobliżu Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Cały dom położony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 650 000 zł306 m² 5 392,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu wyjątkowy dom dwulokalowy, zbudowany na bardzo dużej zadrzewionej działce w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Dolnej. Inforamacje O działce: działka 2400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 500 000 zł459 m² 3 269,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:451 m²

Bliźniak w cichym miejscu Konstancina :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości Ursynów Al. Komisji Edukacji Narodowej 96 02-777 Warszawa Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 500 000 zł300 m² 11 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 874 m²

Willa z 1922 roku o klasycznej, charakterystycznej dla Konstancina zabudowie tamtych lat; na działce o pow. 2900 mkw stare sosny i dąb ok. 300-letni. Stylowa, solidna zabudowa. Okna typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Konstancin,Konstancin-Jeziorna

3 950 000 zł460 m² 8 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 960 m²

Urokliwy zabytkowy dom z 1895 roku ( jeden z najstarszych w Konstancinie ) położony w centralnej części miasta, w strefie A, blisko Parku Zdrojowego. Bardzo duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wilanowska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 780 000 zł250 m² 7 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Funkcjonalny dwukondygnacyjny dom wybudowany w centrum Konstancina -jeziorny. Bardzo dobra lokalizacja blisko Parku Zdrojowego i Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. W niewielkiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Konstancin,Konstancin-Jeziorna

19 900 000 zł970 m² 20 515 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 464 m²

Oryginalna stylowa rezydencja zbudowana w samym sercu Konstancina, w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Duża działka ze starodrzewem. Pięknie urządzony, bardzo zadbany ogród. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

15 000 zł550 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:750 m²

/ we speak english, ukrainian and russian / dom W zabudowie bliźniaczej 550 M2 , 6 sypialni, zadbany ogród, konstancin bielawa budynek: dom z 2001 roku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 290 000 zł160 m² 14 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

W imieniu naszego klienta proponujemy zakup Domu w konstancinie-jeziorna Więcej zdjęć i informacji dla konkretnie zainteresowanych dom W którym natura wyznacza rytm Dom ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wąska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 550 000 zł140 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:636 m²

Wolnostojący, nowoczesny, bardzo ładny dom w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej. Ulica Wąska to ciche spokojne, spacerowo-rowerowe miejsce, położone nieco na uboczu - 1,5 km od tężni, starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 300 000 zł175 m² 7 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej w Chylicach od dewelopera! informacje O nieruchomości: dom w zabudowie bliźniaczej (2 kondygnacyjny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 689 000 zł232 m² 7 280,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:645 m²

/ w kilku słowach: piękny, nowoczesny i w pełni wyposażony dom jednorodzinny z klimatyzacją położony w zacisznej i bardzo urokliwej okolicy Konstancina. Kilka dróg dojazdowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

28 000 zł400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Opis nieruchomości: dom na dużej działce z ładnym ogrodem - osiedle strzeżone. pokój dzienny (salon) z kominkiem jadalnia kuchnia otwarta, umeblowana i wyposażona w urządzenia agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 7 012,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena promocyjna na pierwszy dom 1 150 000 zł! Cena regularna 1 300 000 zł! Na sprzedaż zostały dwie połówki bliźniaka! Jedna połówka domu w zabudowie bliźniaczej jest już gotowa - dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 620 000 zł227 m² 7 136,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 784 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu dom wolnostojący w stanie deweloperskim pod lasem! informacje O nieruchomości: dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni 230 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 700 000 zł337 m² 10 968,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

0% podatku pcc! 0% wynagrodzenia pośrednika! Zakończenie inwestycji - czerwiec 2023r Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją dwóch willi budowanych na granicy Konstancina-Jeziorny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 700 000 zł337 m² 10 968,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 700 000 zł308 m² 18 479,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! Do sprzedania niezwykle komfortowy reprezentacyjny dom parterowy na zielonym osiedlu w Konstancinie-Jeziornie przy ulicy Kołobrzeskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

28 000 zł400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom dostępny od lipca 2023r. Opis nieruchomości: pokój dzienny (salon) z kominkiem jadalnia kuchnia otwarta, umeblowana i wyposażona w urządzenia agd 5 sypialni, w tym: 1 sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Chylice,Konstancin-Jeziorna

6 500 000 zł330 m² 19 697 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

/ mówimy po polsku, angielsku, ukraińsku, rosyjsku / / mamy na miejscu doradcę kredytowego / rezydencja Z duszą 330 M2, wyjątkowe wnętrza, piękny ogród, chylice, konstancin jeziorna dane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 500 000 zł280 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:980 m²

Wolnostojący dom położony na zamkniętym, zielonym osiedlu w otulinie Parku Chojnowskiego, 7 minut od Centrum Konstancina- jeziorna. Zaletą domu jest jego położenie na kameralnym, bardzo zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

33 000 zł330 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

/ mówimy po polsku, angielsku, ukraińsku, rosyjsku / rezydencja Z duszą 330M2, wyjątkowe wnętrza, piękny ogród, chylice, konstancin jeziorna dane techniczne: budynek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 950 000 zł337 m² 11 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chylice,Konstancin-Jeziorna

3 950 000 zł337 m² 11 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wesoła

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 950 000 zł337 m² 11 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Chylice,Konstancin-Jeziorna

3 950 000 zł337 m² 11 710 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 500 000 zł798 m² 4 385,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 191 m²

Duży dom w stanie do wykończenia - obszerny salon o wysokości ponad 5m, 6 sypialni, 4 łazienki, nowoczesna sauna, na terenie ogrodu oddzielny mały domek dla ogrodnika. Piwnica 178m2 (piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 500 000 zł186 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący z basenem - 5 pokoi, 2 tarasy, garaż na 2 auta - Pośród zieleni Lasu Chojnowskiego - Konstancin-Jeziorna, czarnów. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana - miłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 150 000 zł164 m² 7 012,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Cena promocyjna na pierwszy dom 1 150 000 zł! Cena regularna 1 300 000 zł! Na sprzedaż zostały trzy połówki bliźniaka! Jeden dom w zabudowie bliźniaczej jest już gotowy - dostępny od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą

Klarysew,Konstancin-Jeziorna

3 290 000 zł470 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny, starannie wykończony dom zbudowany w stylu klasycznym w Klarysewie, spokojnej willowej dzielnicy Konstancina-Jeziorny. W odległości ok. 1-1,5 km Szkoła Amerykańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 700 000 zł308 m² 18 479,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 790 000 zł200 m² 13 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Parterowy wygodny dom zbudowany w cichej spokojnej okolicy, w otulinie Lasu Chojnowskiego. Bardzo duża, ładnie zagospodarowana działka. Zadbany ogród z oczkiem wodnym. Bardzo duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 000 000 zł360 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Konstancin -jeziorna okolice ul. Chopina duzy 360m2 dom z lat 80tych na przepięknej 4000m2 działce graniczącej z rzeką Jeziorką. Wszystkie media miejskie. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 450 000 zł200 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania bardzo klimatyczny dom położony w niezwykłym miejscu, w willowej okolicy przy kompleksie leśnym w miejscowości Czarnów, tuż pod Konstancinem-Jeziorna, w gminie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij