Dom Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
- 4 099 000 zł
- 244,52 m²
- 16 763,45 zł/m²
Jakub Majcher
Skontaktuj się
Dom Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Dom Konstancin-Jeziorna
Zaktualizowane: 14 maja 2026
4 099 000 zł 244,52 m² 16 763,45 zł/m²
dom wolnostojący
7
1 000 m²
garaż w bryle budynku
2020
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
7Powierzchnia działki:
1 000 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
2020Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 4 099 000 zł (16 763,45 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 244,52 m², 7 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2020
- technika budowy: mieszana; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Działka: 1 000 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (5 m²), strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, prysznic, bidet, z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: miejskie, kominek, gazowe
- opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Audyt energetyczny: tak
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Metrohouse, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: SDGORA671
Lokalizacja
- Adres: Konstancin-Jeziorna, piaseczyński, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom wolnostojący z prywatnym, całorocznym basenem, położony na obrzeżach Konstancina, w prestiżowej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy.