Willa
Chylice, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
- 25 000 zł
- 325 m²
- 77 zł/m²
The Real Club
Skontaktuj się
Willa
Chylice, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Willa
Zaktualizowane: 22 maja 2026
25 000 zł 325 m² 77 zł/m²
Skontaktuj się, zanim wzrośnie
średnie zainteresowanie
rezydencja
6
2 011 m²
garaż wolnostojący
-
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
rezydencjaLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
2 011 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 25 000 zł / miesiąc
- Dostępny: lipiec 2026
- Charakterystyka domu 325 m² (280 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: rezydencja; rok budowy: 1998
- technika budowy: inna; materiał budowy: inne; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Działka: 2 011 m²
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
- Kuchnia: z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: THE REAL CLUB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 479386
Lokalizacja
- Adres: Chylice, Konstancin-Jeziorna, piaseczyński, mazowieckie
- Otoczenie: las, łąka, jezioro
Opis nieruchomości
Mamy przyjemność przedstawić klasyczną rezydencję w Konstancinie-Jeziornie, malowniczo usytuowaną na działce (ponad 2000m2) ze starodrzewiem o łącznej powierzchni . Ponad 320 m² funkcjonalnej przestrzeni domu wolnostojącego w prestiżowej enklawie w otoczeniu pięknej zieleni.