Willa

Chylice, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

  • 6 000 000 zł
  • 325 m²
  • 18 461,54 zł/m²

Zdjęcie

Beata Zalewska

Skontaktuj się

Willa

Chylice, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

zaktualizowane:
22 maja 2026

6 000 000 zł

325 m²

18 461,54 zł/m²

Willa

Zaktualizowane: 22 maja 2026

6 000 000 zł 325 m² 18 461,54 zł/m²

Rodzaj domu:
rezydencja
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
2 011 m²
Miejsce postojowe:
garaż wolnostojący
Rok budowy:
1998

Rodzaj domu:

rezydencja

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

2 011 m²

Miejsce postojowe:

garaż wolnostojący

Rok budowy:

1998

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 6 000 000 zł (18 461,54 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: lipiec 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 325 m² (280 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (4 sypialnie), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rezydencja; rok budowy: 1998
  •   technika budowy: inna; materiał budowy: inne; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   okna: drewniane
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Działka: 2 011 m²
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: alarm, domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mamy przyjemność przedstawić klasyczną rezydencję w Konstancinie-Jeziornie, malowniczo usytuowaną na działce (ponad 2000 m2) ze starodrzewiem. Nieco ponad 320m² funkcjonalnej przestrzeni domu wolnostojącego w prestiżowej enklawie w otoczeniu pięknej zieleni.

DOM I ROZKŁAD FUNKCJONALNY

Nieruchomość łączy prywatność z bliskością natury w którym wszystko ma swoje miejsce. (...)

Agent

Beata Zalewska

570 545...

570 545 045

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości