Dom

Pocztowa, Klarysew, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

  • 2 730 000 zł
  • 240 m²
  • 11 375 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Kamieńs...

Skontaktuj się

Dom

Pocztowa, Klarysew, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

zaktualizowane:
11 maja 2026

2 730 000 zł

240 m²

11 375 zł/m²

Dom

Zaktualizowane: 11 maja 2026

2 730 000 zł 240 m² 11 375 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
6
Powierzchnia działki:
485 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2008

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

6

Powierzchnia działki:

485 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2008

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 730 000 zł (11 375 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 240 m² (205 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (3 sypialnie), 3 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2008
  •   pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: stan dobry; okna: częściowo wymienione
  • Działka: 485 m²
  •   teren płaski, staw / oczko wodne
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka
  • Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
  • Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, siła, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe, domofon/wideofon, alarm, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: NFP INWEST, zaktualizowane: 11.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 187

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wyjątkowy, wykończony i świetnie utrzymany dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej działce 485m2.

PODSTAWOWE DANE:
Powierzchnia użytkowa: ok. 205 m²
Powierzchnia całkowita: ok. (...)

Agent

Patrycja Kamieńska

780 499...

780 499 921

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.